❗️УВАГА! 26 березня 2024 року Любашівський відділ Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості організовує ярмарок вакансій.

Дата: 08.03.2024 08:37

✅Мета заходу – налагодження комунікацій на ринку праці, укомплектування робочих місць роботодавців, сприяння у виборі професії.
🕙Ярмарок відбудеться 26 березня 2024 року о 10:00 за адресою: Подільський район, смт Любашівка, вулиця Володимира Князя 132-а в приміщенні Любашівського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості.
На ярмарку будуть представлені вакансії організацій та підприємств Подільськрго району Одеської області, а саме: тракторист, листоноша, касир-операціоніст, вантажник, водій автотранспортних засобів та інші.
Усі присутні зможуть особисто поспілкуватись з роботодавцями, отримати консультації з питань зайнятості, отримання .мікрогрантів, ознайомитись з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» та багато іншого.
☎️За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:
+38 (068) 1396915.