ЛЮБАШІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Дата: 18.03.2022 16:33
Кількість переглядів: 363

Фото без опису

ЛЮБАШІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

     Держпродспоживслужба запрошує українських виробників харчових продуктів та інших продуктів, що продовжують працювати в умовах воєнного стану, долучитися до Платформи допомоги. Це майданчик, створений Держпродспоживслужбою   за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

       Платформа допомоги дозволяє об'єднати зусилля донорів, організаторів гуманітарної допомоги та виробників для забезпечення харчовими та іншими критично важливими продуктами Збройних Сил України, територіальної оборони, громадян міст та селищ, а також торгівельні мережі (включаючи гарячі точки спротиву).

      Окрім виробників продукції користувачами Платформи допомоги є військові адміністрації, торговельні мережі та крамниці будь- якого розміру, а також спілки й організації, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів.

     За допомогою платформи можна:

- визначити потреби конкретної військової адміністрації та забезпечити цільове формування та потрапляння гуманітарної допомоги;

- знайти покупця для власного комерційного товару;

- знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів;

- залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах.

 

     Для проведення реєстрації  необхідно зайти на сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, перейти за посиланням Реєстрація Учасника на ДПСС: Платформа допомоги та заповнити анкету. Реєстрація та робота на платформі безкоштовна.

    Для детального ознайомлення та вивчення  Платформи допомоги  в Головному управлінн Держпродспоживслужби в Одеській області о  15.00 год. щоденно проводиться навчання.

 

                                                                                         Любашівський відділ Головного управління

                                                                                         Держпродспоживслужби в Одеській області

       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора