Дата: 21.05.2021 10:53

ЗЕЛЕНОГІРСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ,  ФІНАНСІВ,

БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

ТА ІНВЕСТИЦІЙ,  ДОТРИМАННЯ ПРАВОПОРЯДКУ, ЗАКОННОСТІ, ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ, РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

Експертний висновок

Постійна комісія селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, дотримання правопорядку, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики, відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши проект рішення селищної ради «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Зеленогірської  селищної ради» .

Розробником проєкту регуляторного акта – проєкту рішення «Про затвердження ставок орендної плати  за землі комунальної власності на території Зеленогірської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу є фінансовий відділ Зеленогірської селищної ради.

Проєкт рішення підготовлений відповідно до норм Податкового кодексу України.

1.Відповідність проєкту регуляторного акта принципам державної регуляторної політики, встановлених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» При підготовці проєкту регуляторного акта витримана послідовність регуляторної діяльності: проєкт відповідає цілям державної регуляторної політики, а також його включено до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік. Проведені роботи з регуляторної процедури: – розміщено повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта та безпосередньо проєкт з аналізом його регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті селищної ради.

Таким чином, проєкт регуляторного акта – проєкт рішення селищної ради «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Зеленогірської  селищної ради» з аналізом його регуляторного впливу відповідає усім принципам державної регуляторної політики, які встановлені статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а саме: доцільність, адекватність, ефективність, збалансованість, передбачуваність, прозорість та врахування громадської думки.

2.Відповідність проєкту регуляторного акта вимогам статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо підготовки аналізу регуляторного впливу.

До вищевказаного проєкту регуляторного акта, з метою одержання зауважень та пропозицій, було підготовлено аналіз регуляторного впливу.

Даним аналізом регуляторного впливу:

-визначено проблему, яку передбачається розв`язати шляхом регулювання; - визначені цілі регулювання;

- визначено та оцінено усі альтернативні способи досягнення визначених цілей;

- описано механізми розв`язання проблеми;

-обгрунтовані можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта;

-визначено очікувані результати прийняття запропонованого регуляторного акту;

- обгрунтовано строк дії регуляторного акту;

- визначено показники результативності акту;

- визначені заходи за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта в разі його прийняття.

Узагальнений висновок: Постійна комісія селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, дотримання правопорядку, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики за підсумками розгляду вважає, що проєкт регуляторного акта – проєкт рішення селищної ради «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Зеленогірської  селищної ради»   та аналіз його регуляторного впливу відповідають вимогам статей 4, 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Голова комісії:                                                                          Зінаїда ЯРЕМЧУК