Дата: 19.08.2024 13:20

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №

710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета

закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

1. Предмет закупівлі: Капітальний ремонт (облаштування споруди подвійного призначення (тиру-найпростішого укриття) Ясенівського ліцею Зеленогірської селищної ради ) за адресою: вул. Героїв України, 153, с. Ясенове Друге, Подільського району, Одеської області), Код ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
  2. Ідентифікатор закупівлі: ID:      UA-2024-08-16-007756-a
  3. Очікувана вартість предмета закупівлі: 7130210,00 грн..
  4. Вид процедури:  відкриті  торги з особливостями.
  5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Об’єми, склад та зміст робіт визначені у Дефектному акті АС-4 версія 23.1.012, який складений в ході виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт ((облаштування споруди подвійного призначення (тиру-найпростішого укриття) Ясенівського ліцею Зеленогірської селищної ради ) за адресою: вул. Героїв України, 153, с. Ясенове Друге, Подільського району, Одеської області)».

При проведенні капітальних ремонтних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України «Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці. Забезпечити обов‘язкове виконання вимог чинного законодавства України по охороні навколишнього середовища, пожежній безпеці та додержуватись вимог державних будівельних норм і державних стандартів України, гігієнічних нормативів, санітарних правил і норм тощо. Будівельні матеріали та вироби, які будуть використані виконавцем під час надання послуг з поточного ремонту мають відповідати основним вимогам, визначеним національним стандартам ДСТУ і будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений, відповідно Рішення сесії Зеленогірської селищної ради від 13.08.2024 року №1806-VIII року та становить 7130210,00 грн,. Вид предмета закупівлі - робота.
  2. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість визначена виходячи із бюджетних призначень та вартості капітального ремонту, відповідно до Дефектного акту.