Вебінар «Запобігання використання дитячої праці та трудової експлуатації молоді: правові наслідки»

Дата: 13.06.2024 09:40
Кількість переглядів: 22

 

 Фото без опису

 

Долучайтесь до нашого вебінару з нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею «Запобігання використання дитячої праці та трудової експлуатації молоді: правові наслідки».

Питання щодо трудової зайнятості неповнолітніх завжди викликало певні сумніви. Захист трудової діяльності осіб, які не досягли вісімнадцяти років є вкрай актуальним питанням в умовах сьогодення. Законодавство України чітко встановлює вимоги щодо прийняття неповнолітніх на роботу, а також їх права у сфері праці. Проте деякі роботодавці, з тих чи інших причин, обходять правові положення і порушують встановлені заборони чи нехтують закріпленими чинним законодавством пільгами для даної категорії працівників. Дізнайтесь як запобігти використанню дитячої праці та трудової експлуатації молоді разом з експертами заходу:
 Ігор МАТВІЙЧУК – в.о. начальника управління інспекційної діяльності в Миколаївській області, начальник відділу з питань праці;
 Юлія БАТОВСЬКА – завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району.

Захід відбудеться:
 12 червня об 11:00

За посиланням https://www.facebook.com/events/8427556850592001/?ref=newsfeed

 

  • З нетерпінням чекаємо на кожного з вас

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора