В закладах освіти Зеленогірської громади проводився конкурс малюнків «Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади»

Дата: 21.05.2024 13:42
Кількість переглядів: 113

Фото без опису

17 травня відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків “Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади”, який був присвячений 6-ій річниці від дня створення служби поліцейських офіцерів громад.

Зеленогірський селищний голова Володимир КАЛКАТІН та поліцейський офіцер громади Сергій ТКАЧ нагородили грамотами та подарунками десять учнів, чиї роботи були визначені кращими, та відзначили ще 17 учасників конкурсу.

Творчість і талант учасників, які втілили свої ідеї про безпеку та дружбу з поліцейським офіцером громади вражає та захоплює. Кожен малюнок показує, наскільки важливим є забезпечити безпечне та щасливе дитинство для кожного.

Дякуємо всім, хто підтримав конкурс та долучився до нього! Ми пишаємося талантами наших маленьких художників!

Також під час зустрічі з поліцейським діти повторили основні правила дорожнього руху для пішоходів та нагадали значення дорожніх знаків.

Сергій ТКАЧ наголосив учням на правилах поводження на вулицях, особливо в темну пору доби, та про необхідність надягати більш яскравий одяг та мати на ньому світловідбивні елементи.

Під час зустрічі з поліцейським, діти мали змогу поспілкуватися з поліцейським, посидіти в поліцейському автомобілі, ввімкнути сирену та проблискові маячки, відчути себе поліцейськими.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора