Дата: 25.04.2024 16:21

📌Запрошуємо на податковий вебінар «Коригування ПДВ: від складання РК до відображення в декларації»!

Разом з провідними спеціалістами ГУ ДПС в Одеській області розглянемо такі питання:

- Підстави та визначення дати складання РК;

- Порядок та строки реєстрації РК;

- Правила заповнення РК;

- Порядок відображення РК в декларації.

🔹Спікери:

Костянтин ЖЕЛЄЗНЯКОВ - начальник управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС в Одеській області.

Дем’ян ЯНЧЕВ - заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС в Одеській області.

🗓Дата проведення: 26 квітня, о 14:00.

Формат: онлайн на платформі Zoom.

❗️Участь за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/nFxNwBNKhS9qFYy88

Також будуть надані фахові відповіді на ваші питання, які будуть надіслані у формі завчасно.

Зареєстрованим напередодні заходу на e-mail, вказаний при реєстрації, надійде посилання на Zoom