Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 10.04.2024 13:54
Кількість переглядів: 26

Фото без опису

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

 

 

Сьогодні у нашій постійній рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо, на який період запроваджуються норми Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»?

Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» діє протягом воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та втрачає чинність з дня припинення або скасування воєнного стану, крім частини третьої статті 13 Закону, яка втрачає чинність з моменту завершення виплати державою, що здійснює військову агресію проти України, відшкодування заробітної плати, гарантійних та компенсаційних виплат працівникам.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора