Запрошуємо вас долучитися до обговорення проєкту Стратегії відновлення та розвитку Одеської області до 2027 року!

Дата: 23.02.2024 15:19

Щирі вітання представникам організацій громадянського суспільства Одещини!

Попередні громадські обговорення ідеї до Стратегії відновлення і розвитку Одещини, які вже відбулися у різних районах області, допомогли зібрати важливі дані для подальшого напрацювання документу. Спільна робоча група, яка функціонує при Одеській обласній військовій адміністрації, врахувала ці матеріали й продовжує роботу над Стратегією.

📌 На даному етапі важливо провести максимально широке обговорення проєкту з мешканцями області, які прагнуть долучитися й доповнити документ своїми пропозиціями. З цією метою Одеська обласна державна адміністрація спільно з Агенцією відновлення та розвитку, за підтримки USAID/ENGAGE організовує онлайн форум «Громадські обговорення Стратегії відновлення та розвитку Одещини».

🤝 Співорганізатори – Агенція регіонального розвитку Одеської областіШвейцарсько-український проєкт DECIDEПроєкт UCORDCIVITTA.

📌 Головні цілі заходу:

🔰 Інформування та залучення мешканців області до інклюзивного процесу розробки Стратегії відновлення та розвитку Одеської області до 2027 року;

🔰 Посилення проєкту Стратегії відновлення та розвитку Одеської області та Плану заходів з її реалізації за рахунок коментарів та пропозицій громадян.

📢 Запрошуємо до участі у форумі усіх небайдужих мешканців Одещини, які мають та прагнуть поділитися ідеями щодо майбутнього розвитку рідної області.

📌Де: онлайн, платформа Zoom

🌐 Для кого: мешканці Одеської області

🗓 27 лютого 15.00-17.00

👉 Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScP2dz7W5Mg72.../viewform

Зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom та документ з опцією додавання коментарів/пропозицій до проєкту Стратегії.

З найкращими побажаннями від імені експертної групи підтримки розробки Стратегії відновлення та розвитку Одеської області, Артем Вівдич

експерт зі стратегічного планування.