23 лютого 2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-захід

Дата: 22.02.2024 13:20
Кількість переглядів: 90

23 лютого 2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-захід, під час якого будуть презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Одеській області.

Учасники заходу: представники органів місцевого самоврядування та обласної військової адміністрації, жителі громад, громадські активісти та представники громадських об’єднань Одеської області.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/15dKHg9OZgfSJJ0ATg7aM79PsTNljNnhauwpzcL_3Fvw/edit

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/89247902591...

23 лютого 2024

Час початку заходу: 11:00

Під час авторизації у ZOOM у полі «Your name» обов’язково зазначте Прізвище та Ім’я (повністю), а також скорочену назву ОМС або громадського об’єднання, яке ви представляєте.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» у рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Час

Активність

11:00 – 11:20

Вітальне слово

Олександр Вознюк, голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

11:20 – 11:50

Презентація напрацювань проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»»

1. Рекомендації для органів місцевого самоврядування

Олександр Вознюк, голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»

2. Рекомендації для НУО, груп активних громадян, активних громадян

Дмитро Посунько, юрист проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»»

11:50 – 12:15

Обговорення успішних кейсів залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень у громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Одеській області

12:15 – 12:35

Представник Одеської обласної військової (державної) адміністрації (представник уточнюється)

Заплановані заходи щодо виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки

12:35 – 13:00

Запитання-відповідіФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора