Щодо проводення діагностичного вистрілу хижих хутрових м'ясоїдних тварин.

Дата: 07.02.2024 17:07

До відома населення Зеленогірської територіальної громади

Інформуємо Вас, що мисливцями МРП УТМР Любашівської територіальної громади Подільського району Одеської області 10-11.02. 2024 р. з 9.00-15.00 в мисливських угіддях за межами населених пунктів с. Ясеново Перше, Ясеново Друге, буде здійснюватися діагностичний відстріл диких хижих звірів (лисиця червона степова, вовк, шакал) з послідуючим проведенням лабораторних досліджень відстріляних хижаків на сказ.

Діагностичний відстріл хижаків здійснюється на території громади як заключний етап щодо попередньо проведеної пероральної вакцинації хижих м’ясоїдних тварин у природі.

Держпродспоживслужба

У Подільському районіФото без опису