Виявлення залишків пестицидів включаючи хлорпірофосу

Дата: 25.01.2024 11:56

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 № 159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомити операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу:

Продукції:

стосовно виявлення залишків пестицидів включаючи хлорпірофосу,  у жасмині (походження з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах  що експортувались  з Федеративної Республіки Німеччини (виробник  Kirchner ,Co Elmshorn) до України, отримувач  ТОВ «Світ чаю» вул.  Гайдара 50,офіс 7,  м. Київ, 01033)