Запрошуємо до нашого вебінару

Дата: 18.01.2024 10:36
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці 

Запрошуємо долучитися до нашого вебінару «Засоби індивідуального захисту: загальні вимоги придбання, використання, зберігання».

Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту (ЗІЗ). Про види ЗІЗ та особливості їх використання детально розкажуть фахівці Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Дата: 19 січня
 Час: 11:00

Спікери заходу:
 Юлія Пономарьова – начальник відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці;
 Анна Коваль – головний державний інспектор відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

На заході ви дізнаєтесь:
 Що таке засоби ЗІЗ;
 Загальні вимоги придбання ЗІЗ;
 Правильність користування ЗІЗ;
 Умови зберігання ЗІЗ.

Наш вебінар стане корисним для роботодавців та найманих працівників, які прагнуть зберегти здоров'я собі та своїм колегам використовуючи засоби індивідуального захисту. 

Посилання: https://www.facebook.com/events/345153251654566?ref=newsfeed


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора