Запрошуємо до участі в освітньому проєкті для жінок-ВПО «ЗМІСТ»

Дата: 26.12.2023 11:42
Кількість переглядів: 47

Фото без опису
Запрошуємо до участі в освітньому проєкті для жінок-ВПО «ЗМІСТ»
 
ГО «Нові Українські Наративи» запускає інноваційну навчальну програму – «Зміст», щоб допомогти внутрішньо переміщеним жінкам знайти свій шлях у новому житті.
Пропонуємо вам пройти безкоштовне навчання та опанувати один або кілька навчальних курсів з тем:
▪️ лідерство;
▪️ продажі;
▪️ фінанси та бухгалтерський облік;
▪️ управління проєктами;
▪️ основи цифрової та інформаційної гігієни;
▪️ комунікації.
Крім того, проєктом передбачені регулярні онлайн зустрічі з психологинею Катериною Гольцберг. Учасниці отримають також доступ до закритої онлайн спільноти – кола однодумиць.
Наразі триває онлайн навчання в режимі прямих ефірів. Проте всі воркшопи зберігаються на нашому YouTube каналі, аби кожна жінка змогла прослухати вебінари у зручний для себе час, так само обрати й інтенсивність навчання.
У навчанні можуть брати участь внутрішньо переміщені жінки від 21 року, чиї чоловіки воюють та/або які зазнали втрати рідних через війну. Проєкт працює у таких областях: Закарпатська, Чернівецька, Тернопільська, Черкаська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська.
Реєстрація за посиланням:
 
Учасниці, які пройдуть відбір, отримають лист із подробицями навчального процесу на електронну пошту.
З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись на сайті: https://www.zmist.online/
 
 
Ініціатива впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки в Україні @unwomenukraine та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) @wphfund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора