Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

Дата: 04.12.2023 09:03
Кількість переглядів: 73

Фото без опису

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

 

 

 

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

01 грудня 2023

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

Трудовий договір – це надважливий документ у роботі, але інколи його ігнорують. Він як ремінь безпеки в авто: для деяких здається непотрібним, але насправді дуже важливий. Люди часто думають, що можуть обійтись без нього, сподіваючись, що усе буде добре. Так, іноді і роботодавці та працівники не хочуть обмежувати себе договором, вважаючи, що все обійдеться і без офіційних паперів. Проте якщо виникають проблеми, наприклад, працівник втрачає роботу або роботодавець зазнає збитків, тоді усім стає зрозуміло, що без договору все набагато складніше. Трудовий договір допомагає і роботодавцям, і працівникам краще розуміти свої права та обов’язки. Це як водії, які завжди користуються ременем безпеки – вони, як правило, набагато рідше порушують правила дорожнього руху.

Ця кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками, а також на працівників, які хочуть або зголосилися працювати без укладення трудових договорів.

Головною метою кампанії є попередження та/або усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин шляхом інформування обох сторін трудових відносин про взаємні права і обов’язки.

В рамках кампанії інспектори праці будуть відвідувати роботодавців з метою надання консультацій щодо правильного оформлення трудових відносин.

Держпраці закликає працівників і роботодавців дотримуватися законодавства про працю і укладати трудові договори. Такий підхід сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх та укріпленню економіки нашої країни.

 

 

 

 

2 ч.  · 

В рамках підписаного Меморандуму про співробітництво і партнерство між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області і Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці та інформаційної кампанії «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці» ознайомлюємо (інфографіка) із порядком укладення трудового договору.

«Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

Трудовий договір твій пасок безпеки у світі праці

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора