Оголошення для жителів громади!

Дата: 24.05.2023 10:16

Шановні жителі громади!

Внаслідок зупинки в плановий ремонт 16.05.2023 року чергового енергоблоку на Рівненській АЕС (енергоблок №3 Рівненської АЕС) в об’єднаній енергосистемі України прогнозується дефіцит потужності, в першу чергу під час проходження вечірнього максимуму споживання, протягом всього весняно – літнього періоду.

Враховуючи зазначене та на виконання наказу Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 20 жовтня 2022 року « Про здійснення заходів з енергетичної безпеки в умовах правового режиму воєнного стану» просимо максимально обмежити використання побутових приладів з великою енергоємністю у пікові години!

Також можливі тимчасові обмеження в освітленні вулично-дорожньої мережі населених пунктів громади, а саме: будуть освітлюватись лише центральні та найбільш протяжні вулиці                     смт Зеленогірське та сіл громади, громадські центри населених пунктів.

За умови покращення ситуації обмеження буде скасовано.

Дякуємо за розуміння!