Повідомлення про результати проведення громадських слухань по проекту внесення змін у план зонування території с. Ясенове Друге Подільського району Одеської області

Дата: 17.05.2023 19:36

про результати проведення громадських слухань по

проекту внесення змін у план зонування території

с. Ясенове Друге Подільського району Одеської області

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою отримання та врахування пропозицій громадськості, 3.05.2023 року в приміщенні актового залу Ясенівського  ліцею за адресою: с. Ясенове Друге, вул. Героїв України, буд. 153, проведено громадські слухання по проекту внесення змін у план зонування території с. Ясенове Друге Подільського району Одеської області.

Протокол та відеозапис проведення слухань  розміщено на офіційному сайті Зеленогірської селищної ради https://zelenogirska-gromada.gov.ua в розділі «Містобудівна документація»