Повідомлення про результати проведення громадських слухань по проекту Генерального плану (зонінгу та ДПТ) с. Познанка Перша Подільського району Одеської області

Дата: 17.05.2023 19:34

про результати проведення громадських слухань по

проекту Генерального плану (зонінгу та ДПТ) с. Познанка Перша

Подільського району Одеської області

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою отримання та врахування пропозицій громадськості, 3.05.2023 року в приміщенні актового залу Познанського ліцею за адресою: Одеська область, Подільський район, с. Познанка Перша, вул. Центральна,65  відбулись громадські слухання по проекту Генерального плану (зонінгу та ДПТ) с. Познанка Перша Подільського району Одеської області.

Протокол та відеозапис проведення слухань  розміщено на офіційному сайті Зеленогірської селищної ради https://zelenogirska-gromada.gov.ua в розділі «Містобудівна документація»