Головне бажання українців цього року – Перемога. Хто входить у “Гвардію наступу”?

Дата: 12.04.2023 13:25
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.
Головою Зеленогірської територіальної громади Володимиром Калкатіним було проведено роботу з населенням, щодо інформування про добровільний вступ мешканців громади до ГВАРДІЇ НАСТУПУ яка в свою чергу складається із восьми бригад які створюються задля нашої спільної ПЕРЕМОГИ.
Перші на кордоні, перші в наступі. «Сталевий кордон» — бригада Державної прикордонної служби України, у лавах якої вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку.
Червоне полум’я наступу. Бригада «Червона калина» — до лав бригади також увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині та обороняли Київ.
Перетвори свою лють на зброю. «Лють» — бригада Національної поліції України.
Повернемо законні рубежі країни. Рубаємо ворога на шматки. «Рубіж» — до лав бригади також увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині.
Ми є штурм. Об нас ламається ворог. «Спартан» — потужна штурмова бригада, яка обороняла Харків.
Піднімемо прапор над Кримом. «Кара-Даг» — кара за анексований Крим настане. Ця бригада братиме участь у звільненні АРК.
Окупанте, буря насувається. «Буревій» — бригада утилізації російських військових.
Незламні, нескорені, неспинні. «Азов» — легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя.
Бажаючих долучитись до ГВАРДІЇ НАСТУПУ можуть звернутися до одного із ЦНАПів Подільського району або заповнити анкету на сайті storm.mvs.gov.ua
 
Буревій”, “Сталевий кордон”, “Лють”: хто входить у “Гвардію наступу”?
“Гвардія наступу” — це об’єднана назва для бригад, які посилять Сили оборони та звільнення окупованих територій України, говорить міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
👮‍♂️Міністр підкреслив, що рішення створити штурмові бригади прийняли працівниками МВС, які “мають достатньо люті, щоб бити ворога”.
“Багато наших військовослужбовців, які боронили та боронять нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей в такі підрозділи. Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об’єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території та стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета”, — розповів генерал Клименко.
❓ТО Ж ЯК ВСТУПИТИ, ЩО ПО ОПЛАТІ ТА ПІЛЬГАХ?
Усі, хто вступає на службу у ці новостворені бригади, матимуть такі самі пільги і гарантії, як і у ЗСУ.
А саме:
✅ можливість отримати вищу освіту у військових вишах під час служби — безплатно або пільгово;
✅ щорічна відпустка, тривалість якої зростає з вислугою років;
✅ окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби;
✅ право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем.
👮‍♂️Військовослужбовці усіх підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні протягом не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій.
Передбачається ще більше різноманітних пільг та прав. Починаючи із безплатного та позачергового медичного обслуговування та 75-відсоткової знижки на комунальні послуги аж до дострокового виходу на пенсію.
Також йдеться про право використовувати щорічну відпустку у будь-який час та отримувати ще 14 днів додаткової відпустки зі збереженням зарплати.
І це далеко не всі пільги та переваги такої служби. Найголовніша з них — це унікальна можливість отримати досвід, професію, винагороду. Та головне — утилізувати російських окупантів на рідній землі. Стати частиною історичних переможних подій.
❓Як стати частиною “Гвардії наступу”?
Є три способи:
📄 заповнити анкету на сайті storm.mvs.gov.ua. У заявці потрібно вказати бажаний підрозділ, вік, наявність військового досвіду, спортивних досягнень та інші особисті дані. За вказаними у анкеті контактами надійде відповідь і подальші інструкції;
☎️ зателефонувати на гарячу лінію: 080 010 00 20. Там мають проконсультувати щодо всіх запитань, а також підказати, куди прийти та які документи взяти з собою;
🏢 подати заяву особисто через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)
🗂 Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:
✔️ Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;
✔️ Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;
✔️ Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;
✔️ Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
“Записатися можна онлайн, заповнивши анкету і протягом години передзвонить оператор і проконсультує, у який рекрутинговий пункт прийти, їх по Україні вже понад 140. Адреси цих пунктів є на сайті, кожен доброволець може прийти в найближчий такий пункт, — каже глава МВС Ігор Клименко. - Кожен кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест”.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора