ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ – ЕКОНОМІЯ РОДИННОГО БЮДЖЕТУ!

Дата: 29.03.2023 12:01

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ – ЕКОНОМІЯ РОДИННОГО БЮДЖЕТУ!
📌В Любашівському відділі Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості є можливість отримати ваучер на навчання.
💯 Громадяни, які не мають статусу безробітного можуть скористались правом на отримання ваучера та обрали із багатьох видів професій - професію водія транспортних засобів. Для онлайн-навчання є Арцизький районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України.
💵 Оплата навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
⚜️ За допомогою ваучера зайняті громадяни можуть стати більш конкурентоспроможними на ринку праці!
За більш детальною інформацією звертайтеся до Любашівського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості : смт Любашівка вул Володимира Князя 132-а. тел. (04864)2-22-82, (04864)2-22-60