Роз’яснення щодо ситуації з енергопостачанням в нашому регіоні

Дата: 11.01.2023 19:48

З початку тижня в області застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії.
Роз’яснення щодо ситуації з енергопостачанням в регіоні надає директор Департаменту Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Антон Шалигайло.
«Для всіх нас цей рік розпочався зі світлом в оселях. Це стало можливим завдяки наступним обставинам. По-перше, промислові підприємства та комерційні установи Одещини відгукнулись на заклик обласної військової адміністрації та максимально обмежили споживання електроенергії в святкові дні. По-друге, тепла погода цими днями сприяла зменшенню навантаження та використання електрики. Все це дало змогу забезпечити електроенергію в побуті без відключень. Але, за об’єктивних причин з початку тижня в області застосовуються стабілізаційних графіків: повернення до роботи промисловості, що вкрай необхідно для економіки та обороноздатності України; суттєве зниження температурних показників в країні, яке зумовлює підвищене споживання енергоносіїв. Разом з тим, енергетиками безперервно ведуться роботи з відновлення наслідків заподіяної ворогом шкоди. Обласною військовою адміністрацією надано завдання ДТЕК щодо безумовного дотримання графіків відключень для мешканців області» - наголошує Антон Шалигайло.