Вшанування пам`яті загиблого військовослужбовця

Дата: 06.09.2022 16:22

ОГОЛОШЕННЯ

З метою вшанування пам`яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, жителя села Ясенове Друге  Білошкури Олега Григоровича, керуючись статтями 42, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити 07 вересня 2022 року Днем жалоби на території Зеленогірької селищної територіальної громади.

1. На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності

Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування