навчання на короткострокових курсах цільового призначення

Дата: 01.09.2022 16:33

Заплановано навчання на короткострокових курсах цільового призначення за напрямками:

Напрямок КЦП
Початок навчання
«Управління персоналом: HR-процеси»

«Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS»
26.09.2022

Курси за напрямком «Управління персоналом: HR-процеси»  розроблені для підвищення кваліфікації безробітних та осіб, які здійснюють, або планують здійснювати діяльність у сфері управління персоналом - менеджмент персоналу, рекрутинг, бізнес-тренінги, робота з персоналом.
Термін навчання – 36 навч. годин (5 днів), форма навчання – очна та/або дистанційна.
Вимоги до осіб, які навчатимуться на курсах за напрямком «Управління персоналом: HR-процеси»:
- повна загальна середня освіта;
- комунікативні навички;
- навички роботи на компютері (Windows);
- без вимог до стажу роботи.

Курси за напрямком «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS»  призначений для підвищення кваліфікації безробітних та осіб, з числа не безробітних, які працюватимуть у сфері виробництва, пов’язаного з фрезерною обробкою матеріалів, в т.ч. для підвищення кваліфікації осіб, які мають освіту та/або досвід роботи за професіями  «Фрезерувальник», «Токар», «Столяр», або інші суміжні.
Термін навчання – 70 навч. годин (10 днів), форма навчання – очна та/або дистанційна.
Вимоги до осіб, які навчатимуться на курсах за напрямком «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS»:
- повна загальна середня освіта;
- навички роботи на компютері (Windows);
- схильність до створення технічних розробок;
- наявність інженерно – технічної або робітничої професії «Фрезерувальник», «Токар», «Столяр» або інших суміжних із зазначеними професій;
- без вимог до стажу роботи.

Після завершення навчання за напрямками «Управління персоналом: HR-процеси» або «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS», слухачам, які опанували курси в повному обсязі, видається документ (посвідчення) про проходження навчання.
Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості здійснюється за рахунок коштів Фонду. Для осіб, з числа не безробітних, які бажають підвищити свою кваліфікацію, навчання - на контрактній основі (орієнтовна вартість навчання – від 0,3 до 1,0 тис.грн. на 1 особу, залежно від кількісного складу групи /7-20 осіб/).