УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 31.08.2022 20:59

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

За результатами селекторної наради голів обласних військових адміністрацій з міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною ВЕРЕЩУК, необхідно розмістити примусово евакуйованих жителів сусідньої Миколаївської   області на території Одеської області, в тому числі  і Зеленогірської територіальної громади. Звертаємось до небайдужих власників житлових приміщень Зеленогірської територіальної громади з проханням прихистити внутрішньо переміщених осіб.  Зеленогірська селищна рада проводить збір пропозицій  щодо вільного житла. У кого є можливість прийняти до себе на тимчасове проживання  або надати в користування будинки чи квартири, які на даний час не використовуються з відповідними умовами проживання в зимовий період, просимо повідомити до Зеленогірської селищної ради за телефонами (04864) 3-45-56, (04864) 6-25-60 або за мобільними телефонами 0963151962 (Оксана Анатоліївна Ткаченко), 0964672248 (Олена Семенівна Джугір).

Наша спільна допомога безцінна. Разом до Перемоги. Слава Україні!