Дата: 05.08.2022 12:56

4 серпня 2022 року Зеленогірський селищний голова Володимир Калкатін разом з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства – головним архітектором селищної ради Євгеном Крихтою провели обстеження на території Зеленогірської територіальної громади на предмет виявлення стихійних сміттєзвалищ. Виявлено стихійне сміттєзвалище в с.Солтанівка та розпочаті роботи по його ліквідації. Також виявлено  стихійне сміттєзвалище та відразу ліквідовано  в с.Ясенове  Перше.  В  с.Ясенове Друге провели роботи по зачищенню сміттєзвалища. Надалі ведуться роботи  по виявленню та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Зеленогірської територіальної громади.