#World_Central_Kitchen, #UAid Direct.(допомога внутрішньо-переміщеним особам)

Дата: 04.08.2022 21:36

Починаючи з червня місяця, щотижня внутрішньо переміщені особи нашої громади, які приїхали з областей де ведуться бойові дії та з окупованих територій, отримують продуктові набори та засоби гігієни.
В цей тяжкий для нашої країни час ми повинні допомагати та дбати про наших співвітчизників, які через війну вимушені залишити свої домівки.  Гуманітарний штаб Зеленогірської селищної ради доклав чимало зусиль, щоб люди змогли отримати допомогу.
Ми і надалі будемо продовжувати шукати можливості підтримувати внутрішньо переміщених осіб та незахищених верств населення  нашої громади.
А також допомогу надано нашим місцевим жителям: дітям з інвалідністю, сім'ям, які перебувають на обліку СЖО, дітям сиротам та позбавлених батьківського піклування,  сім'ям, які виховують п'ять і більше дітей до вісімнадцяти років та жителям яким виповнилося 90 і більше років.
Щиро дякуємо Вам, за надану допомогу !