Фізична особа - платник податку, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, може скористатися податковою знижкою

Дата: 22.07.2022 16:14
Кількість переглядів: 421

Фото без опису

Фізична особа - платник податку, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, може скористатися податковою знижкою

 

 

     Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році.

     Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2021 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2022 року включно.

      Так, фізособі – платнику податку, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, для реалізації права на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу на суми коштів, сплачених нею у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку) разом з податковою декларацією про майновий стан і доходи необхідно подати:

копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

копію договору оренди житла;

копії платіжних та розрахункових документів, що підтверджують факт сплати (крім електронних розрахункових документів);

заяву, в якій зазначені відомості щодо відсутності умов, які не дають право на отримання податкової знижки згідно з нормами чинного законодавства.

     Додатковими документами, які підтверджують відсутність умов, що не дають права на отримання податкової знижки може бути Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, інформація від структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської райдержадміністрацій щодо адресної допомоги для покриття витрат на проживання, тощо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора