Шановні жителі Зеленогірської територіальної громади!

Дата: 24.05.2022 14:06

Шановні жителі Зеленогірської територіальної громади!

Враховуючи Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо окремих питань застосування української мови як державної у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування ( в частині найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів) пропонуємо жителям громади надати свої пропозиції щодо перейменування вулиць у населених пунктах.  Запрошуємо Вас взяти участь у громадському обговоренні з перейменування вулиць населених пунктів  Зеленогірської селищної ради та внести свої пропозиції.

Додаток  1

до розпорядження Зеленогірського селищного голови

204/2022-СР  від 24.05.2022 року

Перелік вулиць, провулків населених пунктів Зеленогірської селищної ради, що пропонуються до перейменування

№ пп

204/2022-СР  від 24.05.2022 року

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення
з перейменування вулиць населених пунктів  Зеленогірської селищної ради

1. Організатор громадського обговорення –                                                             Зеленогірської селищної ради (смт. Зеленогірське, проспект. Миру,      , каб.   , e-mail: zelenogirska-sr@ukr.net  , тел. +38(0668453610).

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення –  Євген Крихта

1. Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо перейменування вулиць: Зеленогірська селищна рада.
  2. Строк проведення заходів з громадського обговорення: не більше 2 ( двох)  місяців з дати оприлюднення інформації на офіційному сайті Зеленогірської селищної ради.
  3. Форма проведення: електронні консультації.
  4. Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень) у письмовій/електронній формі:                                                    Зеленогірської селищної ради ради (Одеська область, Подільський район,               смт Зеленогірське, проспект. Миру , 12, каб. № 9 ), zelenogirska-sr@ukr.net,                   тел.: +38( 0668453610

Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій/електронній формі до

02.06.2022 із зазначенням, прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), адреси проживання особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх повного найменування, коду ЄДРПОУ та адреси місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження), подання з уживанням ненормативних форм лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

1. Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Зеленогірської селищної ради (https://zelenogirska-gromada.gov.ua/) протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).