Громадянам Зеленогірської територіальної громади, які згодні прихистити евакуйоване населення

Дата: 22.03.2022 12:09

Шановні мешканці Зеленогірської селищної           територіальної громади!

З метою уточнення можливостей нашої громади щодо розміщення населення, евакуйованого з місць бойових дій, Зеленогірська селищна рада просить всіх небайдужих жителів громади, спроможних прийняти людей, що змушені залишити свої домівки внаслідок агресії рашистських нелюдів, надати відповідні відомості до своїх старостинських округів або до Зеленогірської селищної ради.

Громадян, які згодні прихистити евакуйоване населення, при зверненні до селищної ради та старостинських округів просимо зазначати орієнтовну кількість осіб, яких здатне розмістити домогосподарство та  умови перебування евакуйованих осіб: наявність води, можливість обігріву приміщення, можливість приготування їжі.

Контакти:

Зеленогірська селищна рада: 0964672248