«Рука допомоги»

Дата: 03.02.2022 11:08

«Рука допомоги»
2 лютого 2022 року в Любашівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: "Рука допомоги від держави" за участю в.о. директора філії Тетяни Валеріївни Подолян, Плоліщук Алли Іванівни головного спеціаліста Любашівського відділу УПСЗН Подільської районної державної адміністрації та Чолак Світлани Леонідівни начальника відділу з питань соціальної політики Любашівської ОТГ.
Тетяна Валеріївна під час заходу зазначила, що бюджетна програма має набути широкого розголосу та кожна малозабезпечена сім'я повинна  знати про дану програму. Органом соціального захисту населення буде надано списки непрацюючих працездатних осіб, які є членами малозабезпечених сімей. Було створено комісію з питань вирішення надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї. Обговорено алгоритм дій щодо організації роботи з надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї.