ЗЕЛЕНОГІРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 18.01.2022 13:44
Кількість переглядів: 215

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

    ЗЕЛЕНОГІРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ, ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ, ДОТРИМАННЯ ПРАВОПОРЯДКУ, ЗАКОННОСТІ, ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ, РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ  СФЕРИ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, МЕДИЦИНИ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ     19.01.2022 РОКУ О 10 ГОД. В ПРИМІЩЕННІ АДМІНБУДИНКУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

ОГОЛОШЕННЯ

    ЗЕЛЕНОГІРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ  20.01.2022 РОКУ О 10 ГОД. В ПРИМІЩЕННІ АДМІНБУДИНКУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

 

ОГОЛОШЕННЯ

    ЗЕЛЕНОГІРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ  20.01.2022 РОКУ О 15 ГОД. В ПРИМІЩЕННІ АДМІНБУДИНКУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора