Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Дата: 14.12.2021 10:31

Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

18.12.2021

Згідно з рішенням виконавчого комітету Зеленогірської селищної ради від 23.11.2021 року №221-ВК  оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Зеленогірської селищної територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:
    Виконавчий комітет Зеленогірської селищної ради, смт Зеленогірське, проспект Миру,12 .
  2. Підстава для проведення конкурсу:
    Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішенням виконавчого комітету Зеленогірської селищної ради від 23.11.2021р. . «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зеленогірської селищної територіальної громади».
  3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
    телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:
    Місце: 66513, смт Зеленогірське проспект Миру,12, зал засідань селищної ради Дата:  18.01. 2022  року.

Час: 14   год. 00   хв.
    Контактна особа: Крихта Євген Вікторович- Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Зеленогірської селищної ради тел. 0668453610
  4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
    Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:
    1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
    2) наявність працівників відповідної кваліфікації;
    3) наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;
    4) наявність фінансової спроможності.
  5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:–

Кількість будинків багатоквартирного житлового фонду-31

З них 2-3поверхівки-21шт.;

ОСББ- немає

Площа житлового фонду( смт Зеленогірське)-42000  м2

Кількість Закладів освіти-7

Кількість закладів охорони здоров’я-7

Кількість контейнерних майданчиків-3

Кількість контейнерів-10

Наявність металевих контейнерів, їх місцезнаходження:

1. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
    – багатоквартирні житлові будинки
    –об’єкти соціальної сфери
    – приватні житлові будинки.

Загальна кількість населення громади – 7600 осіб.

1. Характеристика полігону твердих побутових відходів.
    Полігони тпв знаходяться в с. Познанка Перша, с. Гвоздавка Перша, с.Солтанівка
  2. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
    – Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті з позначкою: «На конкурс».
    – Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до
    14год. 00 хв.                  17 січня 2022року.
  3. Способи і місце отримання конкурсної документації.
    1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
    2) Місце отримання конкурсної документації: .
    Виконавчий комітет Зеленогірської селищної ради, смт Зеленогірське, проспект миру,12 .

Виконавчий комітет Зеленогірської селищної ради

Рішення виконкому: