Дата: 02.11.2021 20:31

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

З метою створення в Зеленогірській селищній раді консультативно-дорадчого та представницького органу з питань молодіжної політики, покликаного сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді територіальної громади, та з метою забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенні молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді, оголошується набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Зеленогірській селищній раді Одеської області.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді, в термін до 19.11.2021 (включно), мають надати на електронну адресу zelenogirska-sr@ukr.net такі документи:

- заява у довільній формі.

До заяви додається:

- мотиваційний лист кандидата/ки;

- копію паспорта громадянина/ки України (1,2 та сторінка з пропискою або ID картку з додатком).

До складу Молодіжної ради може увійти молода людина – мешканець/ка селищної територіальної громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території громади.