Про імунізацію диких тварин

Дата: 13.09.2021 12:30

Шановні мешканці Зеленогірської територіальної громади !!!

За інформацією Любашівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області в вересні 2021 року в Одеській області, з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області проводиться планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими, мисливським та польовими угіддями Одеської області.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3х5 см. із запахом м'ясо-кісткового борошна, у середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Прошу Всіх громадян з порозумінням віднестися до проведення осінньої  компанії пероральної імунізація диких  тварин від сказу.

Зеленогірський селищний голова