Українське товариство глухих

Дата: 28.05.2021 16:46

Всеукраїнська громадська організація інвалідів

«Українське товариство глухих» (ВГОІ «УТОГ»)

Підприємство «Оздоровчо-реабілітаційний

центр інвалідів зі слуху «ОДІССЕЙ» УТОГ»

67772, Одеська область,
м. Білгород-Дністровський, смт Затока,
Лиманський район, пр-кт Золотий берег, 91

тел.: +38 (067) 782-86-64, e-mail: odysseuss@ukr.net

http://zatoka-odyssey.com.ua  zatoka-ua.com

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ № 35383568  •  МФО 328209

Розрахунковий рахунок  UA 133282090000026007010049693 в АБ «Південний»

Підприємство «ОРЦ «Одіссей» УТОГ  запрошує до співпраці з питань оздоровлення  та відпочинку дітей, дітей сиріт,  дітей з обмеженими можливостями зі слуху та дорослих.

Всі відповідні документи в наявності ( атестація дитячого відпочинку, свідоцтво, внесені дані до ЄДРПОУ, майнові об’єкти і т.п.).

Місце знаходження Затока, ст.. ж/д Лиманська, перша берегова лінія.  В наявності власний пляж з вільним доступом, на пляжі бальнеологічний комплекс ( де проводяться вечірні заходи), спортивні майданчики, тіньові навіси та матрос рятівник. Досвід надання послуг з оздоровлення та відпочинку  15 років.

Для більш ефективного самопочуття, психологічного стану дітей за рахунок підприємства на групу з 15 дітей одного вихователя від вашої громади ми забезпечуємо проживанням та харчуванням.

В наявності організатори дитячого відпочинку з план схемами(культурними та фізичними)  на 14 та 21 день з Балтського педагогічного коледжу та Білгород – Дністровського коледжу.

Вартість одного дня з харчуванням червень місяць 450 грн. липень місяць – 600 грн. серпень місяць – 600 грн.

Звертаємо особливу увагу що згідно нової редакції Закону «Про публічні закупівлі» (вступив в дію з 19 квітня 2020 року) Замовник може заключити договір про надання послуг на відпочинок чи оздоровлення з ОРЦ «Одіссей» УТОГ на суму до 200 тис. грн.. без проведення закупівлі тендерних процедур (згідно п. 8 частини 7 ст. 3 Закону  якщо закупівля товарів та послуг здійснюється у підприємств  громадських організацій  осіб з інвалідністю)

Згідно частини 1 ст. 14 ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»  органи державної влади мають сприяти в наданні  пріоритетів  розміщення замовлень на підприємствах заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю, яким є ОРЦ «Одіссей» УТОГ.

Співпрацюючи з нами ви допомагаєте відчути турботу та соціальний захист особам з інвалідністю які працюють на нашому підприємстві.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та розуміння.

З питань замовлення звертатись за тел..:

+ 380 67 78 28 664

+ 380 67 83 24 236

Ваш представник може познайомитись з умовами на сайті або особисто приїхати в ОРЦ «Одіссей» УТОГ за домовленістю.

Директор ОРЦ Одіссей» УТОГ

Завойчинський Михайло Олександрович