Дата: 28.12.2020 20:52

Зеленогірська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади осіби місцевого самоврядування:

• спеціаліста І категорії служби у справах дітей.

Вимоги до претендентів на посаду:

• спеціаліста І категорії служби у справах дітей – громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, знання діючого законодавства України професійного спрямування; вільне володіння державною мовою; упевнений користувач ПК;

Претенденти здаватимуть іспит на знання Конституції України та Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових положень про службу у справах дітей» Сімейного КодексуУкраїни.

Заяви подавати в конкурсну комісію селищної ради протягом 30  календарних  днів з дня публікації оголошення.

Звертатись за адресою: просп..Миру,12, смт Зеленогірське, Одеська область. Довідки за тел.: 3-45-26, 3-45-56.

Зеленогірський селищний голова: Володимир КАЛКАТІН