Дата: 05.10.2020 10:02

Зеленогірська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування:

• начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту;
  • спеціаліста ІІ  категорії – юриста.

Вимоги до претендентів на посаду:

• начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту – повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних  посадах не менше 3  років  або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; вільне володіння державною мовою; упевнений користувач ПК;
  • спеціаліста ІІ  категорії – юриста - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері.

Претенденти здаватимуть іспит на знання Конституції України та Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Заяви подавати в конкурсну комісію селищної ради протягом 30  календарних  днів з дня публікації оголошення.

Звертатись за адресою: просп..Миру,12, смт Зеленогірське, Одеська область. Довідки за тел.: 3-45-56.

Зеленогірський селищний голова: О.В.Стоцький