Чергова сесія в Зеленогірськой селищной раді

Дата: 23.09.2020 20:19

23 вересня 2020 року в Зеленогірському селищному Будинку культури відбулося позачергове засідання ХV сесії Зеленогірської селищної ради VІІ скликання. Під час роботи сесії були розглянуті питання та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення Зеленогірської селищної ради від 21.12.2019року №266-VІІ «Про бюджет Зеленогірської селищної ради на 2020 рік».

2. Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Любашівського району у комунальну власність Зеленогірської селищної ради.

Доповідач: І.Розгон – нач.фін.відділу селищної ради

Прийнято рішення про надання субвенції відділу освіти, молоді та спорту Любашівської районної державної адміністрації на  заробітну плату та утримання  працівників  ДНЗ та техпрацівників  шкіл в сумі 1031000грн. А також про надання субвенції відділу культури Любашівської районної державної адміністрації  на утримання закладів культури в сумі 169000грн.,  4000грн. – на придбання ліків для орфанних хворих,  25000грн. – на придбання тест систем на антитіла, 15882грн. – на компенсаційні виплати пільговій категорії населення  УПСЗН, 11966грн. – на компенсаційні виплати пільговій категорії населення за користування стаціонарними субвенцію на придбання газового котла в Зеленогірське відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання в сумі 24120грн.