Відбулася чергова сесія в Зеленогірськой селищной раді

Дата: 04.09.2020 13:23

03 вересня 2020 року відбулася чотирнадцята сесія Зеленогірської селищної ради сьомого скликання.

Під час роботи сесії було розглянуто та прийняті рішення по наступному порядку денному:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Зеленогірської територіальної громади на 2020-2027роки.
  2. Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Любашівського району у комунальну власність Зеленогірської селищної ради.
  3. Про створення комунального підприємства Зеленогірської селищної ради.

Доповідач: О. Стоцький – селищний голова.

1. Про внесення змін до рішення сесії від 18.07.2019 року №11-VI «Про початок реорганізації Гвоздавської сільської ради, Познанської сільської ради та Ясенівської сільської ради шляхом приєднання Зеленогірської селищної ради»
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 15.04.2020року №543-VII «Про затвердження структури та чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів».
  3. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 21.12.2019року №266-VII «Про бюджет Зеленогірської селищної ради на 2020рік ».
  4. Про заяву голови фермерського господарства «Шлікаревське» Беженаря Василя Івановича щодо зменшення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою, що знаходиться на території Гвоздавського старостинського округу Зеленогірської селищної ради Любашівського району Одеської області.

Доповідач: Розгон І.М.- нач. фін. відділу селищної ради.

1. Блок земельних питань.

Доповідач: Бобровський О.Ю.- нач.відділу  з питань земельних відносин селищної ради.

1. Різне.