Дата: 20.08.2020 21:13

Зеленогірська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування спеціаліста ІІ категорії – юриста.

Вимоги до претендентів:

• спеціаліста ІІ категорії - юриста; наявність повної вищої юридичної освіти ступеня спеціаліст, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері;

Претенденти здаватимуть іспит на знання Конституції України та Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Заяви подавати в конкурсну комісію селищної ради протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

Звертатись за адресою: просп..Миру,12, смт Зеленогірське, Одеська область. Довідки за тел.: 3-45-26, 3-45-56.

Зеленогірський селищний голова: О.В.Стоцький