Зеленогірська громада

Одеська область, Любашівський район

Зеленогірський селищний голова

Олексій Вікторович Стоцький

Народився 01 липня 1990 року в смт Зеленогірське Любашівського району Одеської області.

В 1997 році пішов в перший клас та закінчив в 2007 році Зеленогірську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В 2008 році вступив до Інституту міжнародних видносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та закінчив його в 2014 році, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародні відносини» та здобув кваліфікацію політолог - міжнародник, перекладач з англійської мови, молодший науковий співробітник з міжнародних відносин.

В 2011 вступив на заочне відділення Юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка та закінчив навчання в 2018 році здобувши кваліфікацію «Магістр права» за спеціальністю «Трудове право».

Молодший лейтенант запасу за спеціальністю «Військовий перекладач».

З 2014 року працював заступником Директора ТОВ «НВП «Агро-Ритм».

З 2019 року обраний головою Зеленогірської селищної ради.

Контактний телефон: е-mail: stotskyi.o@gmail.com